OWIECZKA RWS - wełniana czapka dla dzieci z "warkoczem"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Twarzowa, cieplutka i niegryząca czapka z wełny merino w klasyczny wzór "warkocza". Młodsza siostra .OWCY. (możesz kupić komplet w tym samym kolorze :) ). Posiada ładny wywijany ściągacz, dzięki czemu dobrze przylega do uszu i komfortowo dopasowuje się do kształtu główki.
SKŁAD: 100% wysokiej jakości certyfikowanej wełny merino RWS bez mulesingu.
OBWÓD GŁOWY: pasuje na główkę o obwodzie 38 - 48 cm (dzieci w wieku ok. 1 - 4 lat)
- Dobrze chroni uszy.
- Nie mechaci się i nie kulkuje.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Wyprodukowana w Polsce ze 100% wełny merino z certyfikatem zrównoważonej wełny RWS (Responsible Wool Standard).
- W 100% naturalna i biodegradowalna - ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (papier ze kontrolowanych źródeł tzw. skóra dla wegan)
Sprawdź również w wersji dla dorosłych: OWCA.
Jak prać i dbać o wełnianą czapkę? Przeczytaj nasz poradnik: >> JAK DBAĆ? <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | gładka (czesana, śliska) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 800 g/m2 |
| Ścieg | warkocz |
| Wysokość | 17 cm |
| Wywinięcie | 6,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | szycie |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |