OWCA RWS - czapka z „warkoczem" z wełny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
OWCA - czapka 100% wełny merino mulesing free.
Twarzowa czapka z wełny merino w klasyczny wzór "warkocza". Posiada ładny wywijany ściągacz, dzięki czemu dobrze przylega do uszu i dopasowuje się do kształtu głowy.
SKŁAD: 100% wysokiej jakości certyfikowanej wełny merino mulesing free.
OBWÓD GŁOWY: pasuje na głowę o obwodzie 55 - 57 cm.
PASUJĄCE DO CZAPY SZALIKI: >>KLIK<<
- Nie mechaci się i nie kulkuje.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Klasyczny i elegancki model.
- Kilka kolorów do wyboru.
- Uniwersalny wygląd - ubierzesz ją do płaszcza i do sportowej kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce ze 100% wełnianej przędzy pochodzącej z Włoch.
- W 100% naturalna i biodegradowalna - ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (tzw. skóra dla wegan)
Jak prać i dbać o wełnianą czapkę? Przeczytaj nasz poradnik: >> JAK DBAĆ? <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | gładka (czesana, śliska) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 800 g/m2 |
| Ścieg | warkocz |
| Wysokość | 22 cm |
| Wywinięcie | 6,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | szycie |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |