OMYK RWS - naturalny pompon wełniany
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pobaw się kolorem i dobierz naturalny .OMYK., czyli 100% wełniany pompon do swojej czapki! Praktycznie każdy zwierzak z naszej stajni lubi towarzystwo tej wełnianej kulki (mimo, że omyk to nazwa ogona królika). Możesz dowolnie mieszać, eksperymentować i wymieniać się kolorami.
Pompon posiada dwie nitki, dzięki którym przymocujesz go na szczycie czapki. W komplecie otrzymasz igłę z dużym oczkiem, która ułatwi ci całą operację.
Na zdjęciach w galerii możesz zobaczyć większość kolorów czapek dostępnych w stajni i to jak prezentują się z różnymi kolorami .OMYKÓW.
INSTRUKCJĘ PRZYSZYWANIA POMPONA ZNAJDZIESZ >> TU <<
SKŁAD: 100% wełny merino z certyfikatem RWS
ROZMIAR: średnica 7,5 cm
Pssst.. Nasze pompony wykonujemy z końcówek wełny z produkcji dzięki czemu nic się nie marnuje!
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | zgrzebna (z delikatnym włoskiem) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 700 g/m2 |
| Wysokość | 23 cm |
| Wywinięcie | 6,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | tak |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |