WILCZEK RWS - wywijana wełniana czapka dla dzieci
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mięsista dwuwarstwowa czapka z wełny merino dla dzieci. Młodszy brat klasycznego modelu dla dorosłych: .WILKA. Można ją nosić zarówno wywiniętą, jak i odwiniętą, w zależności od upodobań. Dobrze chroni przed zimnem i wiatrem. Jest bardzo twarzowa, każde dziecko ją pokocha, bo nie gryzie i wygodnie opatula główkę.
Przy wyborze czapki zalecamy sugerować się obwodem głowy.
SKŁAD: 100% wysokiej jakości wełny merino z certyfikatem RWS
OBWÓD GŁOWY: pasuje na głowę o obwodzie 42 - 54 cm (wiek ok. 3- 9 lat, choć to zależy od obwodu głowy dziecka).
- Nie mechaci się i nie kulkuje.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Klasyczny model, który można skompletować z dorosłym .WILKIEM.
- Kilka kolorów do wyboru.
- Uniwersalny wygląd - ubierzesz ją do płaszcza i do sportowej kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce ze 100% wełnianej przędzy pochodzącej z Włoch.
- W 100% naturalna i biodegradowalna - ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (tzw. skóra dla wegan).
Jak prać i dbać o wełnianą czapkę? Przeczytaj nasz poradnik: >> JAK DBAĆ? <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | gładka (czesana, śliska) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | bardzo wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 700 g/m2 |
| Ścieg | gładki |
| Wysokość | 20 cm |
| Wywinięcie | 6,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | tak |
| Rodzaj zakończenia | szycie |
| Ściągacz | brak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |