ROSOMAK RWS - czapka w szeroki prążek z wysokim ściągaczem 100% wełny merino RWS
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
.ROSOMAK. to wełniana czapka, która nie zna kompromisów – tak jak jej patron, drapieżny i nieustraszony mieszkaniec północy. Gruby, mięsisty splot w prążki nadaje jej charakteru i sprawia, że od razu czujesz się w niej otulona_y. Trzy warstwy ściągacza na skroniach ogrzeją każdego zmarzlucha. Jeśli szukasz ciepłej czapki, to będzie to twój wierny kompan zarówno w górach , jak i mieście. Klasyczny lekko dokerkowy fason tworzą całość, która jest prosta, ponadczasowa i bardzo stylowa, zarówno dla niej, jak i dla niego.
SKŁAD: 100% zgrzebnej wełny merino mulesing free z certyfikatem RWS (z delikatnym moherowym włosem)
ROZMIAR: one size
OBWÓD GŁOWY: pasuje na głowę o obwodzie 50 - 55 cm (rada: wełna zgrzebna jest minimalnie mniej rozciągliwa od klasycznej. Na początku możesz mieć wrażenie, że czapka mocniej przylega do głowy, ale spokojnie, jak każde naturalne włókno, dzianina rozciągnie się po paru założeniach i dopasuje idealnie do obwodu głowy).
- Bezodpadowa produkcja.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Atrakcyjny i ponadczasowy model.
- Uniwersalny wygląd - ubierzesz ją do płaszcza i do kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce z etycznej wełnianej przędzy pochodzącej z Włoch od owiec hodowanych w zrównoważony i progresywny sposób bez mulesingu.
Kilka słów o kolorach i wymiarach:
- Z uwagi na ręczne szycie i naturalne materiały wymiary rzeczywiste produktów mogą się wahać o ±1 cm
- Kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od ustawień twojego ekranu
JAK DBAĆ O CZAPKĘ? traktuj ją z miłością i pierz ręcznie. Szczegółowe zalecenia znajdziesz w naszym poradniku: >> TU <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | melanżowa (z nopkami) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 1000 g/m2 |
| Ścieg | prążki |
| Wysokość | 23 cm |
| Wywinięcie | 9,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | odpas |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |