PANDA RWS - duża pluszowa czapka 100% wełny merino
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wełniana czapka .PANDA. ma wysoki ściągacz i doskonale chroni uszy przed wiatrem i chłodem. Przypadnie do gustu poszukującym większej objętości na głowie i przędzy z dłuższym włosem (kaszmirowa w chwycie).
.PANDA. ma szerszy prążek od .ANTYLOPY. Jest także dłuższa (wyższa) od swojej koleżanki.
SKŁAD: 100% zgrzebnej wełny merino mulesing free z certyfikatem RWS
WYMIARY:
OBWÓD GŁOWY: pasuje na głowę o obwodzie 50-56 cm (rada: wełna zgrzebna jest minimalnie mniej rozciągliwa od klasycznej. Na początku możesz mieć wrażenie, że czapka mocniej przylega do głowy, ale spokojnie – jako naturalne włókno, dzianina rozciągnie się po paru założeniach i dopasuje idealnie do obwodu głowy).
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Ciepła, ale bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Wyróżniający się model.
- Wyprodukowana w Polsce z wysokogatunkowej przędzy pochodzącej z Włoch.
- W 100% naturalna i biodegradowalna – ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (tzw. skóra dla wegan).
Kilka słów o kolorach i wymiarach:
- Z uwagi na naturalny materiał, wymiary rzeczywiste produktu mogą się wahać o ±1 cm.
- Kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, w zależności od ustawień twojego ekranu.
JAK DBAĆ? traktuj z miłością i przed praniem sprawdź oznaczenia na metkach. Szczegółowe zalecenia znajdziesz w naszym poradniku: >> TU <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | zgrzebna (z delikatnym włoskiem) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 800 g/m2 |
| Ścieg | prążki |
| Wysokość | 24 cm |
| Wywinięcie | 9,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | odpas |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |