GAZELA RWS - lekka prążkowana czapka z pluszowej wełny merino
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lekka czapka o perłowym splocie z przędzy zgrzebnej (z pluszowym wykończeniem, delikatnym włosem). Klasyczna i ponadczasowa, na damską i męską głowę. Doskonała na elegancko do płaszcza, ale i do puchowej kurtki.
Podobna do modelu .JELEŃ., który jest od niej nieco krótszy i wykonany z przędzy czesanej.
WYMIARY:

SKŁAD: 100% zgrzebnej wełny merino bez mulesingu z certyfikatem RWS.
- Nie mechaci się i nie kulkuje.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Klasyczny i elegancki model.
- Kilka kolorów do wyboru.
- Uniwersalny wygląd – założysz ją do płaszcza i do sportowej kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce ze 100% wełnianej przędzy pochodzącej z Włoch, od owiec hodowanych w Australii w zrównoważony sposób.
- W 100% naturalna i biodegradowalna – ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (tzw. skóra dla wegan)
KILKA SŁÓW O KOLORACH I WYMIARACH
- Z uwagi na naturalny materiał, wymiary rzeczywiste produktu mogą się wahać o ±1 cm
- Kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, w zależności od ustawień twojego ekranu.
JAK DBAĆ? traktuj z miłością i przed praniem sprawdź oznaczenia na metkach. Szczegółowe zalecenia znajdziesz w naszym poradniku: >> TU <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | zgrzebna (z delikatnym włoskiem) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ścieg | perła |
| Wysokość | 22 cm |
| Wywinięcie | 6,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | odpas |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |