ANTYLOPA RWS - czapka z wysokim ściągaczem w prążki z pluszowej wełny merino
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Duża czapka 100% wełny merino RWS mulesing free z wysokim ściągaczem.
Bardzo twarzowa czapka z wełny merino, w drobne prążki, z wysokim ściągaczem. Doskonale chroni uszy i zatoki (3 warstwy wełny), jednocześnie zapewniając dynamiczną wentylację na czubku głowy (1 warstwa wełny).
Będzie dobrym wyborem również do intensywnych aktywności na świeżym powietrzu – dzięki swojej konstrukcji, działa jak opaska, chroniąc uszy i bardzo sprawnie odprowadzając wilgoć ze skóry.
SKŁAD: 100% wysokiej jakości miękkiej i puchatej zgrzebnej wełny merino z certyfikatem RWS (kaszmirowa w dotyku).
WYMIARY:

- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Nie elektryzuje włosów.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Nowoczesny i elegancki model.
- Uniwersalny wygląd – założysz ją do płaszcza i do sportowej kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce ze 100% wełnianej przędzy pochodzącej z etycznej certyfikowanej hodowli owiec z Australii.
- W 100% naturalna i biodegradowalna – ma bawełnianą metkę wewnętrzną i zewnętrzną wszywkę z logo z Washpapy (tzw. skóra dla wegan, z przetworzonego papieru ze zrównoważonych źródeł).
Kilka słów o kolorach i wymiarach:
- Z uwagi na naturalny materiał, wymiary rzeczywiste produktu mogą się wahać o ±1 cm.
- Kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, w zależności od ustawień twojego ekranu.
JAK DBAĆ? traktuj z miłością i zawsze sprawdzaj oznaczenia na metkach. Szczegółowe zalecenia dotyczące prania znajdziesz w naszym poradniku: >> TU <<
Dane techniczne
| Certyfikat | RWS |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | zgrzebna (z delikatnym włoskiem) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 19,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 600 g/m2 |
| Ścieg | prążki |
| Wysokość | 23 cm |
| Wywinięcie | 9,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | odpas |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |