ROSOMAK MELANŻ - czapka z nopkami w szeroki prążek z wysokim ściągaczem 100% wełny merino
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nasz ROSOMAK, ale wykonany w melanżowej przędzy jak cudowny sweter TAJRA. to wełniana czapka, która nie zna kompromisów – tak jak jej patron, drapieżny i nieustraszony mieszkaniec północy. Gruby, mięsisty splot w prążki nadaje jej charakteru i sprawia, że od razu czujesz się w niej otulona_y. Trzy warstwy ściągacza na skroniach ogrzeją każdego zmarzlucha. Jeśli szukasz ciepłej czapki, to będzie to twój wierny kompan zarówno w górach , jak i mieście. Klasyczny lekko dokerkowy fason tworzą całość, która jest prosta, ponadczasowa i bardzo stylowa, zarówno dla niej, jak i dla niego.
KOLOR: melanżowy burgund, melanżowa zieleń, melanżowy szaro-niebieski
SKŁAD: 100% etyczna wełna merino z kolorowymi nopkami
ROZMIAR: one size
OBWÓD GŁOWY: pasuje na głowę o obwodzie 50 - 55 cm (rada: ta wełna jest minimalnie mniej rozciągliwa od klasycznej. Na początku możesz mieć wrażenie, że czapka mocniej przylega do głowy, ale spokojnie, jak każde naturalne włókno, dzianina rozciągnie się po paru założeniach i dopasuje idealnie do obwodu głowy).
- Bezodpadowa produkcja.
- Nie gryzie i nie podrażnia skóry.
- Bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć ze skóry.
- Nie przesiąka zapachami, nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Atrakcyjny i ponadczasowy model.
- Uniwersalny wygląd - ubierzesz ją do płaszcza i do kurtki.
- Wyprodukowana w Polsce z etycznej wełnianej przędzy pochodzącej z Włoch od owiec hodowanych w zrównoważony i progresywny sposób bez mulesingu.
Kilka słów o kolorach i wymiarach:
- Z uwagi na ręczne szycie i naturalne materiały wymiary rzeczywiste produktów mogą się wahać o ±1 cm
- Kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od ustawień twojego ekranu
JAK DBAĆ O CZAPKĘ? traktuj ją z miłością i pierz ręcznie. Szczegółowe zalecenia znajdziesz w naszym poradniku: >> TU <<
Dane techniczne
| Certyfikat | brak |
| Skład | 100% wełna merino |
| Przędza | melanżowa (z nopkami) |
| Delikatność włókien (mikrony) | 21,5 um |
| Odporność na mechacenie | wysoka |
| Total Easy Care | nie, pranie ręczne |
| Gramatura | 1000 g/m2 |
| Ścieg | prążki |
| Wysokość | 23 cm |
| Wywinięcie | 9,5 cm |
| Wywinięcie regulowane | nie |
| Rodzaj zakończenia | odpas |
| Ściągacz | tak |
| Zakończenie rękawa | nie dotyczy |
| Raglanowe rękawy | nie dotyczy |
| Golf | nie dotyczy |